Херсонцям організують сертифікований тренінг з першої допомоги

У Херсонському молодіжному просторі “МолоДіжка” відбудеться сертифікований базовий тренінг з першої допомоги, на який запрошують мешканців міста. Інформацію про це опубліковано на сторінці простору в Facebook.

Тренінг буде проводити сертифікований інструктор з першої допомоги Віталій Беров, якому у роботі допомагатимуть члени загону швидкого реагування Ніна Вінніченко та Іван Алексєєв.

У ході тренінгу учасники зможуть оволодіти навичками надання домедичної допомоги, включаючи алгоритм надання першої допомоги, серцево-легеневу реанімацію, дії при кровотечах, ранах, травмах та багато іншого. Це лише деякі з тем, які будуть розглянуті під час тренінгу.

Тренінг складатиметься з трьох зустрічей, перша з яких відбудеться вже у суботу, 8 липня, о 11:00. Місце проведення тренінгу – мікрорайон ХБК. З метою забезпечення безпеки, точна локація буде повідомлена зареєстрованим учасникам напередодні тренінгу.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29