Гуменюк повідомила, що росіяни повертаються на свої позиції на лівобережжі Херсонщини

За останніми повідомленнями, російські окупаційні війська повернулися на позиції на лівобережжі Херсонської області, які були затоплені водою з Каховського водосховища, що було знищено ними самими. Офіційне повідомлення про це надійшло від очільниці пресцентру Сил оборони півдня України, Наталії Гуменюк, яка зробила заяву під час телемарафону єдиних новин.

За словами Гуменюк, російські війська поступово повертаються на території лівого берега Дніпра в Херсонській області, які раніше були затоплені внаслідок російського теракту на Каховській гідроелектростанції. Загарбники намагаються розгорнути вогневі точки на цих позиціях з метою обстрілу звільненого правого берега.

Ситуація залишається напруженою, і українські сили змушені бути насторожі щодо можливих дій окупантів. Уряд України звертається до міжнародної спільноти з проханням приділити увагу цій ситуації та допомогти зупинити агресію російських військ на території країни.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29