“Гради”, танки, авіація: наслідки обстрілів Херсонщини за останню добу

На 518-ту добу з протистояння повномасштабному вторгненню РФ, було зафіксовано продовження насильства проти мирного населення в Херсонській області. Протягом минулої доби окупанти здійснили 55 обстрілів.

Зазначені обстріли, здійснені російськими військовими, включали в себе випуск 300 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, авіації, ПТРК та БПЛА. Житлові квартали населених пунктів області стали мішенню цих обстрілів, призвівши до страшних наслідків для цивільного населення.

Зокрема, офіс Генерального прокурора розпочав розслідування щодо обстрілу цивільних у Костянтинівці. Крім того, було зазначено, що одне з сільськогосподарських підприємств у Каховському районі теж стало жертвою агресії, коли ворог обстріляв його територію.

У результаті російської агресії дві людини загинули, ще троє отримали поранення. Ситуація в області залишається напруженою, і цивільне населення продовжує переживати страх і небезпеку через постійні обстріли з боку окупантів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29