Генштаб ЗСУ: армія РФ покинула місто Нова Каховка (КАРТА)

На Херсонщині всі підрозділи російських окупаційних військ залишили Нову Каховку.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ в Facebook.

Так, за даними Генштабу, станом на 22 березня 2023 року всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області залишили місто.

Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи. Окупанти “конфісковували” у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони.

Також, як зазначили в пресслужбі, в низці населених пунктів тимчасово захопленої лівобережної частини Херсонської області загарбники почали пошуки громадян з проукраїнскою позицією. Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів та списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України.

ОНОВЛЕНО. Як повідомили в Генштабі, окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці, а інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29