Галузь птахівництва знищена повністю на Херсонщині внаслідок дій росіян

У результаті широкомасштабної агресії Росії проти України на Херсонщині відбулися нищівні зміни у сільському господарстві регіону. За даними Дмитра Юнусова, директора департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної адміністрації, внаслідок конфлікту було завдано значних втрат у галузі тваринництва.

Зокрема, виробництво великої рогатої худоби скоротилося на 15%, свинарство втратило понад 80% свого потенціалу, а галузь птахівництва була повністю руйнована.

На початок 2022 року Херсонщина налічувала близько 57 тисяч голів великої рогатої худоби, 49 тисяч свиней і понад 4 мільйони голів птиці. Тваринництво було важливою галуззю господарства регіону.

Дмитро Юнусов наголошує, що до конфлікту на Херсонщині існувало понад 10 племінних заводів, які займалися вирощуванням великої рогатої худоби, більше 16 племінних родових репродукторів для бджільництва, риболовлі, свинарства тощо. Проте наразі, внаслідок вторгнення, вже 5 племінних репродукторів було повністю знищено. Щодо великої рогатої худоби, то залишилося лише 2 ферми з 5, тобто 3 ферми були повністю руйновані. Щодо свинарства, то лише 2 свинокомплекси залишилися в робочому стані, і вони намагаються відновити свою роботу в умовах, які ускладнені воєнним конфліктом.

Ці втрати в сільському господарстві Херсонщини свідчать про серйозний вплив військового конфлікту на економіку та життя місцевого населення регіону.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29