Франція відправила допомогу Херсонщині

Франція відправила новий гуманітарний вантаж для допомоги постраждалим від повені після руйнування Каховської греблі, який включає водоочищувачі, мотопомпи, генератори, надувні човни та водонепроникні комбінезони для рятувальників.

Як повідомили Укрінформу в посольстві Франції в Україні, операцію солідарності організував Центр кризової допомоги та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції.

«Перший вантаж було відправлено 9 червня для забезпечення негайної доставки близько десяти тонн обладнання, 14 і 15 червня з Франції вирушили нові конвої… Тимчасово повірений у справах Франції в Україні Бенжамен Роріг 16 червня передасть в Херсоні частину цієї допомоги представникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій ДСНС та Міністерства охорони здоров’я», – поінформували у диппредставництві.

Французькі дипломати повідомили, що Центр допомоги в кризових ситуаціях МЗС Франції загалом передав для потреб постраждалих 500 тис. таблеток для очищення води, 40 резервуарів для зберігання води, 405 водоочищувачів, 200 мотопомп (у тому числі 100 плавучих), 20 надувних човнів, 520 водонепроникних комбінезонів і 2 тис. гігієнічних наборів.

Кілька французьких відомчих пожежно-рятувальних служб надали ще майже 100 водонепроникних комбінезонів, 10 мотопомп, 77 рятувальних жилетів, 5 надувних човнів і 13 човнів з металевим корпусом.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29