Фельдшер екстреної меддопомоги з Херсона розповідає про роботу в умовах окупації

Згідно з повідомленням телеграм-каналу UNITED24, Віталій Токарєв, фельдшер екстреної медичної допомоги з Херсона, протягом семи місяців окупації працював на викликах.

Працюючи в умовах окупації, він стикався з постійними перевірками на блокпостах, де перевіряли документи та автомобіль, що він використовував. Внаслідок цього, росіяни хотіли забрати 20 новеньких машин швидкої допомоги з Херсона, але завдяки переконуванням фельдшера і його колег, їм вдалося залишити машини в місті.

З березня Віталій працює на сучасній повнопривідній машині швидкої допомоги, яку отримав завдяки донорам та партнерам UNITED24. Машина оснащена кращим медичним обладнанням, яке дозволяє працювати з хворими у небезпечних умовах, наприклад, при евакуації людей зі стаціонарів на подальше лікування до інших лікарень України. Віталій та його колеги висловили вдячність за надання їм нової машини, яка є незамінною умовою для роботи фельдшерів у складних умовах.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29