Екс-співробітник українських спецслужб допомагав окупантам створити аналог фсб на Херсонщині

Під час окупації російськими військами Херсонщини, місцевий мешканець пішов на співпрацю зі спецслужбами рф. Як повідомляє Херсонська обласна прокуратура, обвинувачений – пенсіонер, колишній співробітник українських спецслужб.

Маючи відповідний досвід роботи він допомагав ворогу створити на окупованій території незаконний правоохоронний орган, який має функції та задачі аналогічні федеральній службі безпеки російської федерації. Чоловік передавав спецслужбам рф відомості про колишніх та діючих правоохоронців, які залишилися в окупації.

Він особисто схиляв та психологічно тиснув на колишніх колег для забезпечення кадрами незаконний правоохоронний орган. За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо нього за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29