Дрон ЗСУ потопив 6 плавзасобів ворога у дельті Дніпра під Херсоном (ВІДЕО)

Аеророзвідники Збройних сил України продовжують виявляти і нищити ворожі плавзасоби у плавнях Дніпра навпроти Херсона. Протягом лише одного рейду окупантів позбавили шести “шлюпок”, на яких російські ДРГ пересувались між островами для ведення розвідки й обстрілів правобережжя.

Відеопідбірку затоплення одразу шести маломірних суден противника протягом одного річкового “рейду” українського дрону оприлюднив увечері 9 березня народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Юрій Мисягін. Він зауважив, що кадри були надані йому колегою-нардепом Романом Костенком, який наразі боронить Україну на південному напрямку у лавах ЗСУ.

“Оператори дронів одного з підрозділів ЗСУ продовжують позбавляти російських окупантів крадених у місцевого населення катерів та моторних човнів на лівому березі окупованої Херсонщини”, – написав Мисягін.

Зауважимо, російські військові використовують акваторію Дніпра та острови у плавнях навпроти Херсону для здійснення терору: з мінометів та РСЗВ обстрілюють як деокуповане правобережжя, так і прибережні населені пункти на лівому березі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29