Депутата від «ОПЗЖ» та мешканку Херсонщини судитимуть за співпрацю з окупантами

Слідством установлено, обвинувачені в умовах воєнного стану пішли на співпрацю з ворогом. Депутат добровільно обійняв посаду та званого «голови ВЦА Генічеської міської територіальної громади».

На псевдопосаді він вживав заходів для формування апарату, структурних підрозділів незаконно створеного органу та підбору кадрів. Також організовував життєдіяльність громади за російським законодавством. Організовував видачу місцевому населенню паспортів рф, сприяв впровадженню стандартів країни-агресора у закладах освіти та культури, особисто призначав «старост» населених пунктів на підвідомчій території.

Інша обвинувачена стала «першим заступником голови ВЦА Бериславського адміністративного району». Жінка виконувала адміністративно – розпорядчі та господарські функції у незаконно створеному органі влади та вживала заходів для утвердження окупаційної політики на місцевості.

Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29