Депутат Херсонської облради пішов на співпрацю з ФСБ РФ: подробиці

Представник російської спецслужби керував процесами встановлення та утвердження влади окупаційних військ, координував створення псевдоправоохоронних та незаконних судових органів на території області.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Херсонською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт  стосовно депутата Херсонської обласної ради від забороненої в Україні партії «Блок Володимира Сальдо» за фактами  умисних пособницьких дій з метою зміни меж території та державного кордону України та пособництво країні-агресору (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений,  який раніше служив у правоохоронних органах та звільнився у званні генерал-майор міліції, під час тимчасової окупації Херсона пішов на співпрацю зі співробітником фсб рф.

Роль обвинуваченого полягала у наданні куратору з рф інформації про осіб, яких можна залучити до співробітництва і роботи в окупаційних органах влади. Для цього він особисто контактував як з колишніми правоохоронцями, так і з діючими, схиляючи їх до співпраці з «визволителями».

Окрім того, з 2016 року у  користуванні обвинуваченого перебував службовий автомобіль місцевого акціонерного товариства, який він  передав на потреби окупаційної влади.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчими УСБ України в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29