Чи можуть люди з українськими паспортами виїхати з Херсонщини у Крим

В тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині відбувається примусова паспортизація за межами адекватності. Без російських паспортів українцям відмовляють у наданні медичної допомоги, а автівки на українських номерах можуть взагалі забрати.

Про це Новини.LIVE ексклюзивно розповів мер Олешок Євген Рищук.

“Була інформація, що якщо зупиняють і немає російського паспорта, то відбирають сім-картки. Давляться на паспортизацію, інсулін не отримаєш без паспорта”, — сказав Рищук.

За його словами, відбувається масова паспортизація і росіяни давлять на місцевих. У мера немає інформації щодо того, чи можна з українським паспортом виїхати з Херсонщини у Крим, як це відбувалося раніше. Але він запевнив, що автомобілі на українських номерах зупиняють, і якщо у людей немає російського паспорта, то автівку заберуть.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29