Чи можлива висадка російських ДРГ в акваторії Херсона: відповідь пресофіцера

На правобережній Херсонщині відкриту територію Дніпра контролюють ЗСУ, всюди є спостережні пости, а узбережжя заміновано. Будь-яка висадка російських диверсантів або ДРГ безпосередньо в акваторії Херсона неможлива.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив пресофіцер тактичної групи “Грім” Дмитро Плетенчук, передає Суспільне.

“В цьому немає сенсу, тому що подібні операції проводяться виключно в контексті більшої операції. Так само як і артилерійська підготовка має проводитись, але вони це використовують виключно для терору та демонстрації військової присутності. Щодо катерів, які ми топимо і особового складу, який ліквідовуємо, то цей процес відбувається постійно, просто іноді ми говоримо про це, іноді – це рутинна робота, яку ми не показуємо. Проте ми знаходимо ці цілі та знищуємо їх постійно протягом останніх чотирьох місяців”, — каже Плетенчук.

Водночас, за словами Плетенчука, очікувати, що Херсон не будуть обстрілювати було неправильно і більшість військових таких надій не мали.

“Навіть якби ми змогли їх відігнати з лівого берега на відстань десь 30 км, вони би просто застосовували інші види озброєння, як це було в Миколаєві. Зокрема, далекобійну артилерію починаючи від піонів, С-300 та закінчуючи Торнадо-С. Тому таких надій ніхто не мав”, — говорить Плетенчук.

Тактику армії РФ та їх цілі важко пояснити, каже пресофіцер тактичної групи “Грім”.

“Враховуючи погоду, яка зараз на Херсонщині, сьогодні була зранку, можу лише зазначити, що цей обстріл вівся навмання, тобто не по цілях, а просто в напрямку міста”, — каже Плетенчук.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29