Британська розвідка назвала вирішальний фактор у боях на лівобережжі Херсонської області

Вирішальним факторам у боях за лівий берег Херсонської області є здатність військових до інтенсивного використання артилерії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Британії.

У відомстві зазначили, що протягом останнього тижня активізувалися бої навколо берегів нижньої течії Дніпра.

“Україна надала більшого пріоритету операціям у цьому секторі, створюючи невеликі плацдарми на східному березі, який вона контролює з літа. Росія, ймовірно, була попереджена про можливість атак через річку, оскільки вона вивела свої війська із західного берега 12 місяців тому”, – додають у розвідці.

Там зауважують, що територія знаходиться під контролем новоствореної 18-ї загальновійськової армії, після того, як деякі з підрозділів, що раніше перебували в цьому районі, були перекинуті на Оріхівський напрямок на схід.

“Як і в більшості секторів, вирішальним фактором майже напевно є здатність військових вести точний, інтенсивний артилерійський вогонь. Перші ознаки вказують на те, що Росія зберегла значний артилерійський потенціал в межах досяжності річки”, – зазначають у Міноборони Британії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29