Брали участь у фейковому “референдумі”: на Херсонщині судитимуть ще п’ять зрадників (ФОТО)

Судитимуть ще п’ятьох мешканців Херсонщини, які брали участь у псевдореферендумі.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Бериславської та Олешківської окружних прокуратур  скерували до суду обвинувальні акти стосовно п’ятьох мешканців Херсонщини за фактом колабораційної діяльності (ч. 5. ст. 111-1 КК україни).

Слідством установлено, що обвинувачені у вересні минулого року брали участь в роботі так званих «виборчих комісій», які окупанти створили для проведення на тимчасово окупованій території області незаконного референдуму щодо виходу області зі складу України та приєднання до складу рф.

У супроводі озброєних представників рф фігуранти здійснювали подворові обходи мешканців населених пунктів Милівської та Чорнобаївської територіальних громад, щоб люди ставили відмітки в так званих «бюлетенях». Після цього вони передали урни з «бюлетенями» військовим рф та отримали винагороду у рублях.

Наразі усі обвинувачені  перебувають під вартою, де очікуватимуть на вирок суду.

Їм загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 15 років з конфіскацією майна.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29