Благодійні організації влаштували відпочинок у Яремче для дітей пільгових категорій с Херсону

Сьогодні, 26 березня, 30 дітей пільгових категорій віком від 11 до 14 років поїхали у Яремче, Івано-франківська область. Це стало можливим у рамках проекту «Edutainment Yaremcheе».

Проїзд дітей з Херсону до Яремче та у зворотному напрямку профінансовано коштами міського бюджету у рамках відповідної міської програми про оздоровлення та відпочинок дітей. Також влада оплатила харчування дітей у дорозі та кожній дитині надано пакет з необхідними продуктами.

Метою проекту є подбати про дітей, які постраждали під час повномаштабного вторгнення РФ на територію України. Табір спрямований на інтелектуальний та фізичний розвиток учасників проекту, відновлення їх психологічного стану.

Діти протягом дня будуть грати різні ігри, брати участь в вікторинах, квестах. Будуть мандрівки в гори (на пів дня). З дітьми працюватиме досвідчений психолог.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29