70-річний російський політик викрав дитину з Херсона та всиновив її: дівчинці змінили ім’я

Глава партії “Справедлива Росія” Сергій Миронов та його нова дружина усиновили викрадену з України дитину та змінили її особистість.

Сергій Миронов активно підтримує війну в Україні, розповідає про “переваги спеціальної військової операції” та “жорстокість кривавого київського режиму”, а його фракція в Держдумі пропонує визнати Україну державою-терористом, пише видання “Важливі історії”.

У розпорядженні видання опинилися документи, які засвідчують, що Сергій Миронов з дружиною усиновили дитину, вивезену з України. Це перший задокументований випадок усиновлення української дитини російським політиком такого рангу. За словами опитаних Human Rights Watch юристів, це може вважатися воєнним злочином згідно з міжнародним правом, і є геноцидом.

Нещодавно 70-річний Миронов одружився вп’яте: його обраницею стала 55-річна Інна Варламова, однопартійниця. Наприкінці серпня 2022 року Варламова приїхала на Херсонщину разом із першою заступницею Миронова в Держдумі Яною Лантратовою. Місцева окупаційна влада видала їм довіреність на вивезення двох дітей – 10-місячної Маргарити Прокопенко та дворічного Іллі Ващенка, повідомляє “Громадське”. До початку повномасштабної війни ці діти проживали у Херсонському дитячому будинку.

На момент приїзду Варламової та Лантратової Маргарита лікувалася від бронхіту в Херсонській обласній дитячій лікарні. Дитину вимагали виписати, бо “жінка їх вибрала і відвезе в Москву, все вже готово і є квитки”, розповіла співробітниця лікарні.

На наступний день після виписки Маргариту та Іллю забрали з дитячого будинку. Офіційно дітей відвезли до Москви для “обстеження, визначення подальшої тактики лікування та реабілітації”. Це відбулось тоді, коли до звільнення міста українською армією залишалося трохи більше двох місяців.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29