25 населених пунктів Херсонщини під’єднали до українських каналів

У Херсонській області була введена в експлуатацію нова телевежа, яка забезпечує покриття радіусом 25 кілометрів. Ця ініціатива дозволить більшій кількості глядачів переглядати українські телеканали.

Припинення мовлення і погана якість сигналу – проблеми, з якими стикались жителі Бериславського району Херсонської області. Проте тепер їм відкриється можливість отримати стабільний доступ до українських каналів завдяки новій телевежі, яка була запущена саме в цьому районі.

Повідомлення про введення в експлуатацію телевежі і радіус її покриття було оприлюднено начальником Херсонської обласної адміністрації Олександром Прокудіним. Цей крок впровадження нової технології є важливим кроком в покращенні телекомунікаційної інфраструктури регіону та забезпеченні доступу до інформації для мешканців Херсонської області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29