Росіяни погрожують ударами по торговельних обʼєктах у Херсоні
08:06 19 Червня 2026
Місто
Окупаційні війська рф продовжують інтенсивно обстрілювати Херсон та інші населені пункти правобережжя області. Під ударами системно опиняються об’єкти критичної й цивільної інфраструктури, а також медичні та освітні заклади і житлова забудова. Тепер, за інформацією Херсонської ОВА, російська сторона відкрито озвучує погрози атакувати торговельні точки в обласному центрі.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«Російські терористи знову відкрито погрожують обстрілами цивільної інфраструктури Херсона. Цього разу ворожі ресурси анонсують удари по торговельних точках міста – місцях, куди щодня приходять сотні людей, щоб купити продукти, ліки та інші необхідні речі. Окупанти вже давно не приховують своєї справжньої мети – вони намагаються залякати людей, посіяти страх і ускладнити життя у прифронтовому Херсоні»,
– зазначив він.
Також Прокудін попередив: окупанти можуть спробувати організувати чергову «помсту» за удари ЗСУ по Москві. Під прикриттям так званих «ударів возмєздія», за його словами, знову можуть постраждати дитячі майданчики, житлові будинки, магазини, лікарні та інші цивільні об’єкти.
«Прошу херсонців бути максимально уважними та берегти себе. Без гострої потреби не перебувайте на вулиці, уникайте місць скупчення людей та обовʼязково реагуйте на всі сповіщення про загрозу»,
– наголосив очільник Херсонської ОВА.
Ще 91 дитина з Херсонщини отримає одноразову допомогу після повернення з депортації або ТОТ.