На суді очікують так званих «начальника» та «юриста» окупаційного органу на Херсонщині
10:05 24 Травня 2023
Прокурори Херсонської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців Херсонщини за фактом колабораційної діяльності.
За інформацією слідства, що обвинувачені добровільно вступили до лав незаконно створеного органу – «Служби по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий по Херсонской области».
Один з них обіймав посаду так званого «начальника», а інший — «начальника юрвідділу».
За час своєї псевдороботи перший встиг забепечити незконну передачу техніки й спорядження херсонських вогнеборців окупантам та агітував рятувальників, які лишилися в окупації, співпрацювати з рф.
Другий здійснюав набір працівників та проводив інвентаризацію.