В окупованій Каховці воду подаватимуть раз на три дні
08:06 23 Червня 2026
Актуально
В окупованому Каховському окрузі на лівобережжі Херсонщини окупаційна адміністрація заявила про намір запровадити графіки подачі води. Причиною називають нестабільне електропостачання та дефіцит пального, пише Вгору.
У повідомленні зазначається, що через перебої зі світлом і нестачу палива помпові станції не можуть працювати у звичному режимі. Після відключень електроенергії артезіанські свердловини планують запускати за графіком — раз на три дні.
Окупаційні ресурси також пишуть, що частково без електрики залишаються Скадовський, Олешківський, Каховський, Горностаївський та Голопристанський округи, при цьому строків відновлення не називають.
Водночас у коментарях місцеві жителі повідомляють, що, зокрема, у Залізному Порту за останні три дні електроенергію подавали лише на 3 години.
На лівобережжі Херсонщини у військ рф виникли проблеми з логістикою.