Росіяни вкрали херсонських немовлят-сиріт під час окупації міста, — ЗМІ

Росіяни у вересні 2022 року вкрали трьох дітей-сиріт, які перебували на лікуванні в обласній дитячій лікарні. Дітям було 3, 6 та 9 місяців.

Про це йдеться у матеріалі Слідство.Інфо.

Завідувачка відділення для лікування дітей грудного віку Наталя Лютікова каже, що напередодні 1 вересня до лікарні прийшла московська чиновниця, яка «опікувалася» дітьми в супроводі директорки обл. Будинку дитини.

Наталя Лютікова

Наталя Лютікова

«Вона попросила показати їй цих немовлят — все розпитувала, чи хороші ці діти, чи не мають інвалідності. Оглянувши діток, залишилася цілком задоволена», — розповідає Наталя Лютікова та додає, що того ж вечора їй подзвонила керівниця Будинку дитини та спитала, чи можна вже виписувати дітей.

Завідувачка відділення відмовила, мотивувавши це тим, що стан їхній ще не дозволяє цього зробити.

«З тих пір вона (директорка Будинку дитини, — МОСТ) дзвонила мені чи не кожного дня, казала, що діти відібрані для того, аби везти їх до Москви на обстеження та лікування. Мої умовляння стосовно того, що діти не потребують ніякого обстеження не діяли», — згадує Лютікова.

В один із вечорів — приблизно о 18:30 — їй зателефонував черговий лікар і сказав, що отримав наказ в. о. головного лікаря — ці троє дітей мають бути доправлені до Будинку дитини.

Наступного дня, каже Наталя Лютікова, спираючись на слова працівників Будинки дитини, немовлят вивезли. Доля їх залишається невідомою.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29