Бригада тероборони Херсонщини отримала два човни

Управління Бригади тероборони Херсонщини оголосило про отримання двох нових човнів, які стануть в нагоді під час виконання завдань з оборони звільнених територій та деокупації лівобережжя. Інформацію про це оприлюднив начальник Херсонської обласної військово-адміністративної адміністрації, Олександр Прокудін.

Отримання нових човнів відбулося з метою підвищення ефективності операцій в районі Херсонщини, де продовжуються активні заходи з відновлення контролю над територією та знищення окупантів. Ці човни будуть залучені до виконання важливих завдань, пов’язаних із забезпеченням безпеки та захистом громадян.

За словами начальника, це збільшить мобільність та оперативність Бригади тероборони, дозволяючи швидше реагувати на загрози та ефективніше контролювати ситуацію на південному сході країни. Отримання двох човнів є важливим кроком у зміцненні оборонної потужності у зазначеному регіоні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29