«Укргідроенерго» працює над проєктом спорудження тимчасової греблі в районі Каховської ГЕС – гендиректор Сирота

Генеральний директор компанії «Укргідроенерго» Ігор Сирота заявив, що наразі компанія продовжує роботу над проєктом тимчасової греблі, яку планують розпочати будувати в районі Каховської ГЕС одразу після деокупації прилеглої території.

«Продовжуємо роботу з проєктним інститутом по проєкту спорудження тимчасових гребель на нижньому і верхньому б’єфі станції. Аби відразу після деокупації приступити до його реалізації», – цитує Сироту прес-служба компанії.

Гендиректор також розповів, що можливість фінансування проєкту будівництва тимчасових гребель обговорювалися з представниками Світового банку.

Окрім того, було проведено зустріч з представниками посольства США в Україні, на якій проговорено найнагальніші потреби компанії для подолання наслідків обстрілів на станціях і терористичного акту підриву Каховської ГЕС, а також за участю Прем’єр-міністра України підписано меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно фінансування проєктів з ліквідації наслідків ракетних обстрілів, в тому числі відновлення Каховської станції, на загальну суму 200 млн євро.

«Також ж з проєктним інститутом відпрацьовуємо варіанти забезпечення функціонування ДніпроГЕСу в Запоріжжі – без обмежень та на повну потужність», – додав Сирота.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29