У Херсонській області окупанти не знали про бунт Пригожина

Заколот глави ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина не вплинув на інтенсивність обстрілів у Херсонській області з боку армії РФ. Майже щодня в регіоні є руйнування і людські жертви. Про це сьогодні, 27 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

За його словами, у неділю, 25 червня, російські окупанти випустили по Херсонській області 644 снаряди, зокрема авіабомби. Учора, 26 червня, по регіону армія РФ вдарила 264 снарядами.

“Б’ють по інфраструктурі, адміністративних будівлях. Вчора постраждала музична школа в Білозерці, а ще в одному селі — клуб”, — повідомив Толоконніков.

Сьогодні в Херсонській області внаслідок обстрілів постраждало троє людей, усіх госпіталізували, розповів він.

“Окупанти багато хто й не знав про те, що був бунт Пригожина, їх тримають у невіданні. Коли бунт закінчився, вони тільки тоді почали про нього говорити. Думаю, що в багатьох із них закралися сумніви, що про них не думають”, — вважає керівник пресофісу.

Толоконніков звернув увагу, що в Херсоні піротехніки закінчили обстеження деяких районів і комендантську годину зменшили. Підключаються до комунікацій населені пункти.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29