Росіяни 84 рази за добу обстріляли Херсонщину

Протягом останньої доби, російські війська випустили 558 снарядів із різного озброєння по території Херсонщини, що призвело до поранень шести осіб. Про це повідомив Олександр Прокудін, голова Херсонської обласної військової адміністрації, у своєму фейсбук-повідомленні.

Він зазначив: “За минулу добу противник здійснив 84 обстріли, випустивши 558 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, БПЛА, ЗУ-23-2 та авіації. По місту Херсон ворог випустив 27 снарядів”.

Прокудін додав, що російські військові спрямовували обстріли в житлові квартали населених пунктів, а також обстрілювали медичний заклад у Херсоні та підприємство харчової промисловості у Херсонському районі. Через ці дії російської агресії шестеро людей отримали поранення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29