На Херсонщині засуджено чергового ворожого поплічника

На підставі матеріалів Служби безпеки України (СБУ), до 12 років позбавлення волі було засуджено особу, яку відомо як “голову” села Нововоскресенське, розташованого в Бериславському районі. Чоловік, починаючи з окупації села російськими збройними силами, зрадницьки згодився співпрацювати з окупантами і прийняв посаду окупаційного “голови села”.

На цій посаді він проводив дії, спрямовані на утвердження та підтримку окупаційної влади в селищі. Зафіксовано, що він активно агітував місцевих мешканців для співпраці з окупантами, надавав їм фінансові стимули за надання паспортних даних та роздавав російські пропагандистські газети.

Також, ця особа підтримувала державу-агресора в реалізації російської програми в українських навчальних закладах, примушуючи місцевих вчителів відправлятися до тимчасово окупованого Криму для переатестації. Вона також активно допомагала російським військовим у пошуку українських активістів.

Після звільнення села, оперативники СБУ затримали цю особу. На підставі об’єктивних доказів, зібраних СБУ, суд визнав фігуранта винним у вчиненні злочинів, згідно з частиною 5 статті 111-1 та частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України. За ці злочини його засудили до 12 років позбавлення волі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29