На Херсонщині викрили дві наркоплантації

Правоохоронці виявили кілька посівів наркотичних рослин у Херсонській області, які належали раніше судимим громадянам. Один з посівів був виявлений у селищі Білозерка, а інший — у селі Широка Балка.

За інформацією відділу комунікації поліції Херсонської області, правоохоронні органи розпочали ряд кримінальних проваджень за такими статтями Кримінального кодексу України:

  1. Частина 1 статті 309 — “Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних засобів без мети збуту”.
  2. Частина 1 статті 310 — “Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин”.

Посіви заборонених рослин були виявлені наприкінці минулого тижня. У Білозерці, на власній ділянці, власником незаконного сільськогосподарського угіддя став 41-річний місцевий житель, який був раніше засуджений. Правоохоронці виявили 13 кущів конопель та 133 рослини опіумного маку на його городі. Було очевидно, що за забороненими рослинами ретельно доглядали та поливали їх вчасно.

Під час обшуку в помешканні цього чоловіка також було знайдено пристрій для куріння канабісу та близько 100 грамів готової до споживання речовини. Всі ці предмети були вилучені та направлені на експертизу до експертно-криміналістичного центру.

У селі Широка Балка власником наркопосіву виявився 37-річний чоловік, який був раніше судимий за хуліганство. Поблизу його помешкання, на присадибній ділянці, правоохоронці виявили 34 кущі конопель, які також були уважно доглядані.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29