На Херсонщині судитимуть ще одну колаборантку

У вересні 2022 року стало відомо про участь жінки у сумнозвісній “виборчій комісії”, що була створена окупаційною владою в Бериславському районі. Ця комісія мала за мету проведення псевдореферендуму з питання виходу зі складу України та приєднання до тимчасово окупованої території Херсонщини.

За інформацією Херсонської обласної прокуратури, жінка виконувала функції комісії, яка включала в себе відвідування домівок мешканців села Вірівка та вимагання від них відмітити певні “відмітки” на бюлетенях. Після цього вона передала урни з цими “бюлетенями” військовим Російської Федерації та отримала “винагороду” у російських рублях.

Прокурори Херсонської обласної та Бериславської окружної прокуратур подали до суду обвинувальний акт щодо жінки за фактом її колабораційної діяльності, що обтяжується статтею 28, частиною 2 та статтею 111-1, частиною 5 Кримінального кодексу України. На даний момент вона перебуває під вартою, очікуючи вирок суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29