За колабораціонізм судитимуть “головного інженера” херсонської залізниці

За колабораціонізм судитимуть мешканця Херсона, який працевлаштувався до окупантів головним інженером залізничного сполучення та закликав містян брати участь у псевдореферендумі.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений під час тимчасової окупації Херсона, пішов на співпрацю з окупаційною владою. Він добровільно обійняв посаду так званого «головного інженера» «унитарного предприятия «Херсонская железная дорога».

Також чоловік публічно підтримував дії країни-агресора на окупованій території, даючи інтерв’ю росзмі в якому закликав містян «проголосувати» за незаконне приєднання області до складу рф.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими ГУНП в Херсонській області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29