Яке військове значення має знищення мосту на Чонгарі

Так званий “тво губернатора Херсонської області” Сальдо заявив, що вночі Сили оборони вдарили по мосту на Чонгарі на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Поки рух мостом призупинили, проводитимуть ремонтні роботи. Рух автотранспорту до Криму начебто тимчасово організували резервним маршрутом.

Перший заступник голови херсонської облради Юрій Соболевський заявляє, що пошкодження мосту на Чонгарі має дуже велике значення. Про це він написав в Telegram.

За його словами, по-перше, це удар по військовій логістиці окупантів, бо міст у Чонгарі прямо зачіпає їх інтереси. По-друге, — психологічний вплив на окупантів та окупаційну владу.

“Немає жодного місця на території Херсонщини, де б вони могли почувати себе в безпеці. Також добрий знак, що відпрацювання по таких об’єктах прямо вказує на те, що характер бойових дій на півдні в недалекій перспективі стане більш динамічним”, — написав Соболевський.

Також він нагадав, що системні удари по Антонівському мосту були саме перед звільненням правобережної частини Херсонщини.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29