Вісім популярних об’єктів з Херсонщини увійшли до «Туристичних магнітів України»

До переліку «Туристичних магнітів України» увійшло вісім популярних об’єктів з Херсонщини, повідомляє Херсон 24 з посиланням на Державне агентство розвитку туризму України.

Державне агентство розвитку туризму України оновило перелік «Туристичних магнітів України».

До розширеного списку увійшло 170 визначних туристичних місць з усіх 25 регіонів України, в тому числі Криму.

У трьох східних областях, які наразі є частково окупованими та перебувають під постійними обстрілами, налічується 20 туристичних магнітів.Вісім популярних об’єктів з Херсонщини увійшли до «Туристичних магнітів України»

Вісім туристичних магнітів Херсонщини:

  • Олешківські піски;
  • Чорнобаївка;
  • Генічеськ;
  • балки Байдиха;
  • острів Джарилгач;
  • Нова Каховка;
  • біосферний заповідник “Асканія-Нова”;
  • рожева затока Сиваш.

Вісім популярних об’єктів з Херсонщини увійшли до «Туристичних магнітів України»

Голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів підкреслює, що за півтора року повномасштабного вторгнення українці навчилися жити і подорожувати в умовах війни.

«2023 рік для туристичної галузі України став роком внутрішнього туризму. Завдяки українцям, які продовжують подорожувати і відпочивати у своїй країні, туристична галузь може функціонувати та сплачувати податки. Щоб стимулювати внутрішній ринок подорожей, ми разом з представниками місцевої влади, активним бізнесом та регіональними профільними асоціаціями розширили карту туристичних магнітів. Впевнена, що саме ці дестинації якнайкраще презентують нашу історію, культурну та релігійну спадщину як для самих українців, так і для іноземців», – зазначила очільниця ДАРТ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29