У боях за Україну на Донеччині загинув херсонець

У боях за Україну, на Донеччині загинув херсонець, колишній працівник театру Антон Білозубов, повідомили на сторінці у Facebook Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.м.Куліша.

Як розповіла Суспільному керівниця літературно-драматичної частини театру Альона Мовчан, тривалий час до початку війни Антон працював художником з освітлення у театрі в Херсоні.

З початком війни, чоловік не поїхав з Херсона і всю окупацію пробув у місті, а після звільнення — вступив до лав ЗСУ.

Раніше актриса театру Ольга Крилова виставила пост у Facebook-групі про розшук Антона.

“Антон Білозубов народився 11 серпня 1988 року. Служив у 37 бригаді морської піхоти у розвідвзводі. Останній раз був на зв’язку 13 червня 2023 року. Віримо, що живий”, — йдеться у дописі.

20 червня головний режисер театру Сергій Павлюк, на особистій сторінці у Facebook, коментуючи публікацію Ольги Крилової, написав “Хай править з Праведниками”.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29