Призначено нового коменданта Херсонської області

Новий комендант Херсонської області

Новий комендант Херсонської області

Посаду коменданта Херсонської області обійняв підполковник Олександр Третяк. До цього він проходив службу у підрозділах спеціального призначення військової служби правопорядку, зокрема Південного територіального управління.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокурдін у своєму відеозверненні, повідомляє Інтент.

Згідно з постановою Кабміну «Про запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного часу» від 08.07.2022, комендант — уповноважена особа органу військового управління, яка призначається наказом військового командування або військової адміністрації (у разі її утворення).

Коменданту надано повноваження щодо організації та забезпечення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування на території, де запроваджено комендантську годину та/або встановлено спеціальний режим світломаскування.

Також він займається координацією дій сил  засобів підрозділів та органів військового управління Збройних Сил та інших утворених відповідно до законів військових формувань правоохоронних органів (підрозділів), органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій (у разі їх утворення) на такій території.

Голова Херсонської ОВА також повідомив, що від нього за власним бажанням звільнився заступник, але не уточнив, хто саме.

Олександра Прокурдіна призначили очільником Херсонської обласної військової адміністрації 7 лютого 2023 року. До цього він працював начальником Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

На цій посаді Прокурдін змінив Ярослава Янушевича, який обіймав її з 2 серпня 2022 року по 24 січня 2023 року. З 9 липня по 3 серпня тимчасово виконуючим обов’язки цієї посади був Дмитро Буртій. До нього з жовтня 2021 року обласну адміністрацію очолював Геннадій Латуга.

19 січня стало відомо про призначення Антона Єфанова заступником начальниці Херсонської міської військової адміністрації Галини Лугової. Він займатиметься питаннями гуманітарної допомоги. До цього Антон Єфанов очолював Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29