Працівники водної поліції на Херсонщині запобігли збиткам державі на суму близько 2 млн грн

У пресслужбі поліції Херсонської області повідомили, що на Херсонщині працівники водної поліції успішно виконали завдання щодо запобігання збитків державі на суму близько 2 мільйонів гривень.

23 травня під час патрулювання акваторії озера Погоріле-Перше та Погоріле-Друге Національного природного парку “Нижньодніпровський” та річки Кошова, співробітники сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції виявили 49 раколовок загальною довжиною 294 метри.

Правоохоронці звільнили з води заборонені знаряддя лову та повернули у природне середовище більше 500 раків та риби, зокрема сома, щуку, карася та бичка. Таким чином, діями поліцейських було запобіжено завдання збитків державі на суму 1 848 659 гривень.

Наразі ведуться слідчі дії для встановлення осіб, причетних до цього порушення. Поліція продовжує проводити профілактичні заходи з метою протидії браконьєрству на території Херсонської області.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29