Жителі Херсонщини втратили понад 56 тисяч гривень через інтернет-шахраїв

Упродовж минулих двох діб поліція зареєструвала випадки шахрайства відносно жителів Херсона та Бериславського району, які здійснювали онлайн-покупки та намагалися оформити грошову допомогу на сумнівному ресурсі.

Про це повідомляє прес-служба поліції Херсона.

Жителька Херсона в інтернет-магазині замовила дороговартісне обладнання, умовою придбання якого була повна оплата. Жінка перерахувала на рахунок, вказаний у замовленні, 46 тисяч гривень. З того часу минуло майже три тижні, а товар їй так і не надійшов, а працівники магазину перестали відповідати на повідомлення та телефонні дзвінки.

Пам’ятайте, що передоплату товару можна вносити лише перевіреним магазинам та продавцям. Якщо ж онлайн-магазин вам не відомий, оплачуйте товар тільки після його отримання! Якщо ви стали жертвою шахрайства, одразу зверніться у поліцію, зберіть якомога більше інформації про злочин (скрін сторінки інтернет-магазину, дані про переказ коштів), також ви можете попередити інших, залишивши відгуки та мобільний телефон аферистів в інтернет-просторі.

Під приводом надання грошової допомоги постраждалим від воєнних дій шахраї зняли з рахунку жительки Бериславського району понад 10 тисяч гривень. У мобільному додатку заявниця прочитала повідомлення, що іноземна організація надає грошові виплати людям, які пережили окупацію. Жінка пройшла за посиланням, авторизувалася, вказала особисті дані та номер свого розрахункового рахунку. Через кілька хвилини їй надійшло повідомлення з банку, що з її рахунку було знято усі кошти.

За усіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» ККУ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29