Житель Херсону очолював при окупантах захоплене суднобудівне підприємство: його очікує суд

Слідством встановлено, що з серпня 2022 року обвинувачений надавав допомогу окупаційній адміністрації держави-агресора. Він обійняв псевдопосаду директора захопленого оборонного державного суднобудівного підприємства, яке було перейменовано у так зване «Государственное унитарное предприятие «Паллада».

Обвинувачений організовував роботу незаконно створеного підприємства, зареєстрував його в окупаційних органах відповідно до законодавства рф, відкрив рахунки у російському банку, формував штат працівників та призначав їх на посади. Виконував інші організаційно – розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

Також фігурант забезпечив війська країни-агресора матеріальними ресурсами, серед яких буксири, баржа, плавучий кран для переправлення військової техніки та особового складу окупаційних військ на лівобережжя Херсонської області. Чим завдав державі збитків на понад 12 млн грн.

Прокурором в інтересах держави заявлено цивільний позов про відшкодування завданих кримінальним правопорушенням збитків на вказану суму.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29