Затримано мешканця Херсона за колаборацію з російськими спецслужбами (ФОТО)

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру місцевому мешканцю, який займав посаду так званого «специалиста отдела регистрации транспортных средств отдела гибдд в городе Херсон» під час тимчасової окупації.

За даними слідства, підозрюваний згодився на пропозицію представників спецслужб РФ та добровільно зайняв посаду, де він здійснював реєстрацію та переєрестрацію транспортних засобів, перевірку документів, звірку ідентифікаційних номерів складових частин, видачу реєстраційних документів та номерних знаків до транспортних засобів.

Правоохоронці встановили місцезнаходження чоловіка та затримали його. Наразі за клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Затримання та повідомлення про підозру в колабораційній діяльності є важливим кроком у боротьбі з порушеннями закону та збереженні національної безпеки. Херсонська обласна прокуратура продовжує розслідування та забезпечення правопорядку в регіоні.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29