Витяг побратима з палаючого танка: загинув командир із Херсона (ФОТО)

У боях на Бахмутському напрямку загинув воїн з Херсона Данило Сікорський. Молодий командир витяг побратима з палаючого танка, а потім поліг у бою з ворогом.

Про загибель Героя розповіли у Льотній академії Національного авіаційного університету, курсантом якого був Данило. Воїнові було всього 20 років.

Витягнув побратима з танка, що палав: під Бахмутом загинув 20-річний український командир “Висока ціна Незалежності…Сьогодні знову маємо трагічну звістку з фронту. 20 серпня 2023 року під Бахмутом героїчно загинув наш курсант 20-річний Сікорський Данило Олексійович – кулеметник “Марк”. Він віддав своє життя, рятуючи пораненого побратима з танка”, – зазначили у Льотній академії НАУ.

Мама Героя Олена Сікорська розповіла журналістам “Суспільне Херсон” про загибель сина.

“Данило був командиром двох підрозділів. У той день він витягнув побратима з танку, що палав, відніс його на евакуацію і повернувся на позиції”, — розповіла мама загиблого воїна.

Про українця, який загинув, виборюючи Незалежність, свободу та майбутнє для України, у всіх, хто знав його за життя, залишилися лише найкращі спогади.

“Данило був доброю, щирою, розумною людиною з великим серцем. Людиною слова, людиною честі. Він гідно жив, любив життя, виборював нашу свободу і загинув як Герой!” – зазначили у Льотній академії НАУ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29