Водоканал розповів про контроль якості питної води в Херсоні

Щодня фахівці лабораторії контролю якості питної води Херсонського Водоканалу беруть зразки води для досліджень. Роблять це за планом у різних локаціях по місту.

Підприємство забезпечує водопостачання артезіанською водою, яку видобуває з підземного родовища. Її головна особливість – чистота та виключна ізоляція від зовнішніх впливів. А це значить, що ніяких згубних мікроорганізмів та інших шкідливостей у такій воді не міститься.

Перед поданням у міську мережу така вода обов’язково дезінфікується гіпохлоритом натрію, який має пролонгований ефект дії, для виключення вторинного забруднення при проходженні через трубопроводи. Працівники підприємства обов’язково перевіряють, чи вода відповідає всім вимогам нормативів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29