У найбільш затоплених районах Херсона скасували затяжну комендантську годину

Наразі у Херсоні та на деокупованій території області тривають роботи з подолання наслідків підриву дамби Каховської ГЕС і повені, що сталася після цього. Затяжну комендантську годину у найбільш підтоплених районах скасували.

Про це повідомив кореспондент Громадського радіо у Херсоні Михайло Батрак.

«Ситуація Херсоні стабільна у плані обстрілів. Вони продовжуються навіть після руйнування Каховської ГЕС і затоплення. Щоправда, тепер окупанти обстрілюють не евакуаційні групи, а рятувальників, які проводять обстеження територій та борються із наслідками катастрофи», — сказав кореспондент.

За його даними, затяжну комендантську годину (з 15.00 до 12.00), оголошену ранішу у деяких підтоплених районах, зокрема у мікрорайоні Корабел (Острів), вже скасували. Тепер там можна перебувати на загальних умовах, комендантська година у регіоні триває з 19.00 до 05.00.

«Наразі ще не можна сказати, скільки будинків не підлягають відновленню, але їх доволі багато, зокрема у приватному секторі. Поки що таке оцінювання не проводилося, нині тривають роботи з ліквідації наслідків, з прибирання територій. Поки не будуть встановлені збитки по кожній оселі, держава передбачила одноразові виплати постраждалим родинам: по 5000 грн від держави і 6600 грн від ООН», — повідомив Михайло Батрак.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29