У Херсоні почали запускати ліфти

У прифронтовому місті, яке постійно під обстрілами, влада дала дозвіл херсонцям на власний ризик та відповідальність ухвалювати рішення щодо запуску ліфтів, укладаючи угоди зі спеціалізованими організаціями. Уже від 1 червня ліфти розпочали роботу в деяких ОСББ Таврійського та Шуменського мікрорайонів. Рішення щодо запуску ліфтів приймають мешканці будинків самостійно, збираючи кошти по під’їздах та враховуючи різні фактори, включаючи безпеку та готовність мешканців внести фінансовий внесок. Тому в одному багатоповерховому будинку можуть функціонувати ліфти в деяких під’їздах, а в інших не працювати зовсім.

Середня вартість обслуговування одного ліфта на місяць становить приблизно 1100-1250 гривень. Гроші збирають від тих, хто фактично проживає в будинку, розраховуючи на кожну особу. Коли під’їзд збирає необхідну суму, експлуатуюча організація проводить огляд та запускає ліфт.

Зазвичай, на одну людину припадає витрата від 50 до 70 гривень на місяць, в залежності від кількості квартир та мешканців у них.

Карточні приймачі поки що не працюють, але загальна сума оплати на особу відповідає сумі, яку вони сплачували за поїздки до початку війни.

Поки не повністю з’ясовано, як буде організоване аварійне обслуговування ліфтів у разі несподіваної ситуації під час ночі, оскільки переміщення містом під час комендантської години заборонено. Але керівники ОСББ попереджають мешканців не користуватись ліфтом після 21:00.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29