Що відомо про молодого лікаря, який загинув у перший робочий день внаслідок обстрілу Херсона

Лікарю-отоларингологу Дмитру Білому було лише 25 років. Він загинув у свій перший робочий день внаслідок ракетного удару військових рф по Херсонській міській клінічній лікарні Є. Є. Карабелеша 1 серпня.

Про це повідомили в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті, де з 2015 по 2021 рр. навчався Дмитро.

Ректорат, викладачі, студенти університету висловили співчуття родині та близьким Дмитра. Про нього згадують як про сумлінну, старанну, веселу і товариську людину, душу компанії. Дмитро гарно навчався, після випуску з університету пішов до інтернатури лікарні в Херсоні. Закінчивши інтернатуру за спеціальністю отоларингологія, Дмитро залишився працювати в херсонській лікарні. Він дуже радів своєму першому робочому дню в якості лікаря.

В студентській раді Запорізького ДМФУ повідомили, що гроші для родини загиблого лікаря збирає його друг Артур на картку 4441 1144 5882 3869.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29