Правоохоронці Херсонщини зареєстрували 18 500 справ за фактами порушень законів та звичаїв війни

Правоохоронці Херсонщини станом на 25 травня розслідують майже 18 500 справ за фактами порушень російськими військовими законів та звичаїв війни.

По це на пресконференції повідомив заступник керівника Херсонської обласної прокуратури Олександр Михалік, пише Суспільне.

“Кожного дня кількість цих злочинів зростає, бо відбуваються обстріли. Нашим законодавством чітко визначений механізм притягнення до відповідальності за скоєне”, — розповів Михалік.

Також він повідомив, що наразі під вартою перебувають троє навідників.

“З ними борються усі правоохоронні органи. Нещодавно був приклад затримання медсестри, він вам всім відомий. Разом з тим це робота більш оперативних підрозділів, куди вони надають належним чином інформацію і нам вдається повідомити про підозру особу”, — сказав Михалік.

Станом на 25 травня правоохоронці розслідують 1 430 справ з приводу викрадення та незаконного утримання військовими РФ жителів Херсонської області. З полону повернулись 725 людей, 705 перебувають там і досі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29