Офіційно про останні наслідки обстрілів Херсонщини

За минулу добу поліція відкрила 36 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів російських окупантів на Херсонщині.

Ворог атакував населені пункти Бериславського та Херсонського районів з використанням РСЗВ, артилерії, танків та мінометів, намагаючись знищити об’єкти інфраструктури.

Під масовані обстріли російської армії потрапили житлові квартали Херсона, Антонівки, Білозерки, Зеленівки, Садового, Інженерного. Снаряди поцілили на територію школи, у приватні та багатоквартирні будинки, гаражі та газопровід. В домівках пошкоджено дахи, розбиті вікна і двері. На жаль, є поранені місцеві жителі, у всіх мінно-вибухові травми. На місцях обстрілів працювали слідчо-оперативні групи поліції, які збирали речові докази та документували наслідки обстрілів.

За минулу добу поліція відкрила 36 кримінальних проваджень за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29