Міська рада закликає жителів Херсону евакуюватися безкоштовними автобусами

Російські війська продовжують тероризувати нашу територіальну громаду. Найбільше страждають населені пункти, що знаходяться біля Дніпра. Через постійні атаки там практично неможливо забезпечити стале тепло- та водопостачання.

В Херсонській МВА зауважують, що найкращий варіант убезпечити себе та своїх близьких – евакуюватися до більш безпечних регіонів.

Як це зробити?

Щодня безкоштовними автобусами з Херсона до Одеси через Миколаїв, для цього необхідно залишити заявку на «гарячу лінію» ХОВА: тел. 0800330951 або 091 481 78 45. Telegram: @khoda_help_bot.

Залишити заявку через Telegram-бот волонтерської організації Helping To Leave: @helpingtoleave_bot.

Ті, хто записався на автобус, отримають смс-повідомлення із часом та місцем виїзду.

З маломобільними людьми звʼязується оператор для уточнення деталей. Таких пасажирів евакуює волонтерська група на відповідному транспорті.

Потяг із Херсона до Хмельницького, який відправляється ЧЕРЕЗ ДЕНЬ по НЕПАРНИХ числах.

Потяг відправляється о 14:27 із Херсонського залізничного вокзалу. Для реєстрації та посадки необхідно приїхати на вокзал заздалегідь – за 2-3 години до відправлення потягу, реєстрація розпочинається об 11:30. Після прибуття до Хмельницького евакуйованих забезпечать житлом.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29