Жителі Херсонщини віддали шахрая майже 40 тисяч гривень: поліція розслідує справу

Мешканці Херсонщини продовжують ставати жертвами банківських телефонних шахрайств. Через необачність громадян їх картки після спілкування з незнайомцями залишаються «порожніми».

Так, вчора, 20 липня, до поліції звернувся 66-річний херсонець. Він розповів, що йому зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Під час розмови з незнайомцем заявник повідомив останньому реквізити своєї банківської картки, після чого з неї були зняті 15900 гривень. За аналогічних обставин втратив 24 тисячі гривень й 65-річний житель Бериславського району.

Поліція нагадує: банківські працівники ніколи не запитують у клієнтів персональні дані як клієнта банку, так і банківської картки. Ні в якому разі під час телефонної розмови з незнайомцями щодо даних вашої банківської картки не розголошуйте пароль, який можливо в цей час надійшов через SMS-повідомлення, пін-код картки, CVV-код (три цифри, вказані на зворотному боці картки). Краще припиніть розмову та зв’яжіться для консультації з оператором банку за безкоштовним номером «гарячої лінії», вказаний теж на зворотному боці картки. Будьте пильними та обачними.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29