Жахлива трагедія в селі Зеленівка: 5-річний хлопчик загинув під час обстрілу російськими військами

У селі Зеленівка на Херсонщині сталася жахлива трагедія, в результаті якої загинув 5-річний хлопчик Всеволод. Під час гри в пісочниці біля сільського магазину, російські військові обстріляли населений пункт з артилерії. Малюк помер по дорозі до лікарні, а ще двоє дорослих отримали смертельні травми, повідомляє ТСН.

На місці обстрілу залишилася велетенська вирва, забруднений одяг, а поряд знаходилися пісочниця з іграшками та стіл з дитячим пластиліном. Загиблого хлопчика звали Всеволодом, і йому незабаром мало б виповнитися 6 років. Один з поранених був дідусем загиблого хлопчика. Медики намагалися врятувати постраждалих, але їх травми були надто серйозними.

Зеленівка є невеликим селищем поблизу Херсона. Російські війська обстріляли його з артилерії в білий день, спрямувавши вогонь на місце, де зазвичай перебуває багато людей. Продавчиня магазину, поблизу якого сталася трагедія, розповіла: “Ми обслуговували покупця, і раптово почули потужний вибух. Ми вибігли і побачили хмару диму. Спочатку ми забезпечили безпеку дітей, а потім викликали швидку допомогу”.

Дитина, яка загинула, була сином власників магазину. Вони повернулися до села лише кілька днів тому після евакуації. Ще один 16-річний підліток отримав серйозні поранення на тій самій вулиці. Його госпіталізували з глибокими рваними ранами, і його успішно прооперували. Медики повідомляють, що хлопець отримав 4-5 поранень від осколків, деякі з них проходили крізь плечі. Його стан стабілізували, і його життю нічого не загрожує.

Російські військові обстріляли продуктовий магазин і прилеглі вулиці з окупованого лівого берега Дніпра. Після вбивства мирних мешканців, окупанти на сепаратистських телеграм-каналах почали розповідати, що їхня атака спрямована була на військову ціль.

Місцеві мешканці стверджують, що кожного разу, коли російські війська скоюють подібні воєнні злочини, вони активізуються в соціальних мережах, де розповідають про “десятки” вбитих українських націоналістів та великі втрати ворожої сторони, з метою підсилити ненависть серед своєї аудиторії.

Трагедія в Зеленівці є лише однією з безлічі подібних страшних інцидентів, які сталися в результаті російської агресії проти України. Ці події продовжують нагадувати про необхідність припинити цю війну та забезпечити мир і безпеку для мирного населення.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29