Затримано та повідомлено про підозру ще одній жительці Херсона, яка брала участь в організації псевдореферендуму

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури місцевій жительці повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України). Також їй обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За даними слідства, підозрювана добровільно пішла на співпрацю з російськими загарбниками. Вона брала участь в організації та проведенні так званого «референдуму» щодо виходу зі складу України та приєднання до рф тимчасово окупованої території Херсонської області.

З 23 по 27 вересня 2022 року як член незаконно створеної «ДВК» жінка обходила домівки мешканців селища Зимівник Херсонської міської громади та збирала голоси, вимагаючи від них поставити потрібну відмітку в бюлетенях.

Після завершення псевдоволевиявлення вона передала бюлетені військовим рф для подальшої фальсифікації результатів так званого «голосування». Досудове розслідування триває.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29