Займався розселенням окупантів і ремонтом техніки рф: на Херсонщині викрили колаборанта

Судитимуть мешканця Херсонщини, який під час окупації працював на ворога.

Про це інформує Херсон 24 з посиланням на Херсонську облпрокуратуру.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Чорнобаївка за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Слідством установлено, що під час окупації населеного пункту обвинувачений співпрацював з окупаційною владою та добровільно обійняв посаду так званого «директора комунального предприятия ВГА Чернобаевской территориальной общины».

На псевдопосаді він активно виконував покладені на нього завдання, опікувався розселенням особового складу військових рф. Також забезпечив проведення земляних робіт між селами Степанівка та Чорнобаївка з метою унеможливлення пересування мирного населення поза блокпостами військовослужбовців зс рф.

Окрім того, обвинувачений допомагав окупантам орієнтуватися на місцевості, надавав інформацію про інфраструктуру та наявні об’єкти з продовольством. Організував базування військової техніки рф та її ремонт на території комунальних об’єктів.

Задля підвищення авторитету окупаційної влади забезпечував зберігання та роздачу  російської «гуманітарки» місцевим мешканцям. Наразі він утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/c96031/public_html/kherson24.com/wp-content/themes/news/single.php on line 29